Klienci indywidualni

Rolnicy

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU LESZNO

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ?

Finanse

Rosnące w coraz szybszym tempie ceny prądu sprawiają, że inwestycja w panele fotowoltaiczne jest dziś niezwykle opłacalna finansowo.

Ekologia

Fotowoltaika, to najlepsze źródło energii odnawialnej dla domów jednorodzinnych w mieście Leszno i okolicy.

Wygoda

Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa, dzięki czemu możesz cieszyć się energią ze słońca bez wysiłku.

Design

Dopasowane do wyglądu domu panele fotowoltaiczne, świetnie się prezentują i podnoszą wartość nieruchomości w Lesznie.

Niezależność

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii daje dostęp do prądu nawet w przypadku awarii sieci energetycznej.

FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY LESZNO

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ?

Finanse

Im większe rachunki płacisz za energię elektryczną w swojej firmie, tym bardziej opłaca Ci się inwestycja w fotowoltaikę.

Wygoda

Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa, dzięki czemu możesz cieszyć się energią ze słońca bez wysiłku.

Niezależność

Dzięki instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii Twoja firma stanie się niezależna od cen prądu i awarii sieci energetycznej w Lesznie.

Marketing

Zrównoważony rozwój nie jest już tylko trendem, a koniecznością. Coraz więcej klientów woli wybierać firmy, które to rozumieją.

Finansowanie

Firmy mogą inwestować w fotowoltaikę poprzez leasing zwiększając tym samym koszty przedsiębiorstwa, co często jest pożądane.

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA LESZNO

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ?

Finanse

Im większe rachunki płacisz za prąd w swoim gospodarstwie rolnym, tym bardziej opłaca Ci się inwestycja w fotowoltaikę w mieście Leszno.

Wygoda

Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa, dzięki czemu możesz cieszyć się energią ze słońca bez wysiłku.

Niezależność

Dzięki instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii Twoje gospodarstwo rolne stanie się niezależne od cen prądu i awarii sieci energetycznej w Lesznie.

Marketing

Coraz więcej klientów woli wybierać produkty z gospodarstw ekologicznych, także patrząc pod kątem energii, z jakiej korzystają.

Finansowanie

Rolnicy mogą skorzystać ze specjalnej ulgi w wysokości 25% kosztów inwestycji rozliczanej nawet do 15 lat.

NASZE ATUTY

ZOBACZ, DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS

Fachowa kadra

Nasza kadra realizacyjna, to inżynierowie oraz pracownicy z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi.

Monitoring instalacji

Prowadzimy zdalny monitoring działania instalacji w firmie oraz równolegle robi to producent.

Gwarancja

5 lat bezpłatnej gwarancji na montaż oraz do 25 lat gwarancji na moduły i inny sprzęt.

Ubezpieczenie

Oferujemy korzystne opcje ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznej w lokalizacji Leszno i innych.

Dofinansowania

Pozyskujemy dla klientów dofinansowania ze wszystkich możliwych źródeł.

Finansowanie

Pomagamy klientom uzyskać możliwie najlepszą opcję finansowania poprzez kredyt lub leasing.

Minimum formalności

Wszystkie formalności prowadzimy w imieniu Klienta.

Opieka posprzedażowa

Po instalacji nie zostawiamy klientów samych sobie i w razie potrzeby udzielamy pomocy.

JAK OCENIAJĄ NAS KLIENCI?

Oferteo

5/5

5/5

Google

5/5

5/5

Fotowoltaikaonline

4.8/5

4.8/5

REFERENCJE

ZOBACZ NASZE REFERENCJE OD KLIENTÓW FIRMOWYCH

CERTYFIKATY I SZKOLENIA

ZOBACZ NASZE KWALIFIKACJE W BRANŻY

REALIZACJE

ZOBACZ NASZE WYBRANE INSTALACJE

FAQ

ZOBACZ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Z każdym rokiem ceny energii elektrycznej idą w górę. Fotowoltaika staje się więc coraz to bardziej opłacalną inwestycją – pomimo wprowadzonych przez nowelizację zmian. Pobierając prąd przy pomocy paneli nie musisz martwić się o podwyżki, ani o przerwy w dostawie, czy też awarie. Ten aspekt docenią w szczególności przedsiębiorcy, dla których nawet kilkudziesięciominutowy brak prądu może oznaczać niemałe straty finansowane. 

Fotowoltaika w Lesznie przynosi także realne oszczędności finansowe. Czas, w którym inwestycja się zwraca – jest znacznie krótszy od żywotności paneli fotowoltaicznych. Wybierając wysokiej jakości instalację i korzystając z usług profesjonalnego instalatora – możesz mieć pewność, że panele będą prawidłowo działać przez wiele kolejnych lat. 

Opłacalność fotowoltaiki możesz również zwiększyć poprzez zwiększenie autokonsumpcji energii elektrycznej, a także korzystając z dostępnych dotacji. Popularnością cieszy się m.in. ulga termomodernizacyjna, która pozwala odliczyć inwestycję w zeznaniu rocznym PIT, a także dotacja „Mój Prąd”, pozwalająca uzyskać kilka tysięcy złotych.

Inwestycja może nie być opłacalna, jeśli w  najbliższych latach planujesz przeprowadzkę. Chyba, że chcesz sprzedać budynek i podnieść tym samym jego wartość – wówczas jest to dobre rozwiązanie. 

Aby fotowoltaika w mieście Leszno była możliwie jak najbardziej opłacalna, musisz zadbać również o jej prawidłowy montaż. Przy jej wyborze warto kierować się m.in. opiniami klientów. Korzystaj jednak z kilku różnych źródeł, by mieć pewność co do ich wiarygodności. Jeśli masz możliwość porozmawiania z byłymi klientami danych firm fotowoltaicznych – dopytaj o szczegóły współpracy. 

Kolejne istotne kwestie dotyczą gwarancji i serwisu. Unikaj firm, które nie udzielają gwarancji na montaż instalacji. Jej brak może świadczyć o tym, że sam instalator powątpiewa w prawidłowość swoich realizacji. 

Obok cen i sposobu rozliczania także nie możesz przejść obojętnie. Zarówno podejrzenie wysokie, jak i podejrzanie niskie ceny – powinny wzbudzić Twoje wątpliwości. Unikaj również firm, które za montaż fotowoltaiki w Lesznie oczekują płatności z góry. Najpopularniejszą praktyką jest dokonanie przedpłaty w wysokości 30% całej kwoty – resztę instalator uzyskuje dopiero po zamontowaniu paneli. Płacąc z góry tak naprawdę nie wiesz, czy wszystko pójdzie zgodnie z umową i czy instalator dotrzyma swych słów. 

Uprawnienia fachowców to kolejny aspekt, którym warto się kierować. Instalator może uzyskać m.in. certyfikat z Urzędu Dozoru Technicznego, czy uprawnienia w zakresie wykonywania projektów i instalowania urządzeń. Uprawnienia te nie są niezbędne, jednak potwierdzają zdobyte umiejętności i zdecydowanie są przydatne.

Panele fotowoltaiczne w Lesznie różnią się od siebie pod wieloma względami. Przede wszystkim warto wybierać te modele, które pochodzą od sprawdzonych i dobrych producentów, o stabilnej pozycji na rynku. 

Oczywiście to tylko jedna z wielu istotnych kwestii. Kolejną jest gwarancja na panele fotowoltaiczne. Udziela ich producent i może wynosić 10, a nawet i 25 lat. Tutaj warto zapoznać się z dokładnym zakresem gwarancji. Im szerszy, tym lepiej. Najczęściej obejmuje wszystkie wady produkcyjne. Oprócz gwarancji producent może oferować również ochronę zewnętrznego modułu WI-FI, okablowania, zabezpieczeń elektrycznych AC/DC, systemy montażowego.

Wybierając panele fotowoltaiczne w lokalizacji Leszno musisz również podjąć decyzję dot. miejsca ich montażu. Zdecydowanie w większości przypadków panele umieszcza się na dachu – niezależnie od tego, czy jest płaski, czy lekko skośny. Montaż paneli na gruncie wymaga zastosowania specjalnego stelażu konstrukcyjnego i sam system zajmuje wówczas nieco więcej miejsca. Zarówno przy znalezieniu odpowiedniego miejsca, jak i dobraniu parametrów paneli – poproś o pomoc instalatora, który najlepiej się na tym zna.