Logo Solarcon

HISTORIA FIRMY

Solarcon powstał dzięki inicjatywie doświadczonych menedżerów z branży energetycznej i budowlanej. Wiedzieliśmy, że wspólnie możemy stworzyć firmę, która będzie doskonale odpowiadać na potrzeby klientów. Branża odnawialnych źródeł energii, a w szczególności fotowoltaiki rozwijała się w szalonym tempie. Podążając za zmianami rynku – między innymi dynamicznym rozwojem pomp ciepła czy wsparciem kompleksowej termomodernizacji, w 2023 zmieniliśmy strukturę właścicielską i nazwę. Pozwoliło to poszerzyć portfolio usług i rozszerzyć obszar działania. 

Zaufanie wśród naszych klientów zdobyliśmy poprzez realizowanie usług w najlepszej jakości i dostarczaniu rozwiązań, których faktycznie potrzebują użytkownicy. 

NASZA MISJA

Wierzymy, że ludzkość jest w stanie zmienić swoje zwyczaje i uratować Ziemię przed nieodwracalnymi zmianami klimatu.  Wspieramy klientów w transformacji energetycznej przez dostarczanie wiedzy oraz rozwiązań technicznych i organizacyjnych. U nas klient i jego potrzeby są w centrum uwagi. 

ZAKRES USŁUG

Mamy doświadczenie w realizacji odnawialnych źródeł energii – fotowoltaiki i pomp ciepła dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Zarządzamy budową instalacji fotowoltaicznych o mocach 0,5-10 MWp. Rozpoczynamy wspólnie z partnerami budowę sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w całej Polsce. W perspektywie najbliższych lat w naszej ofercie znajdą się usługi związane z energią pochodzącą z technologii wodorowej. 

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej. 

CERTYFIKATY I SZKOLENIA

ZOBACZ NASZE KWALIFIKACJE W BRANŻY

REFERENCJE

ZOBACZ NASZE REFERENCJE OD KLIENTÓW FIRMOWYCH​
Logo Solarcon

Pragniemy poinformować, że spółka Solarcon sp. z o.o. przechodzi reorganizację.

W związku z tym spółka będzie działać pod nową firmą BUSOL TECH sp. z o.o. z dotychczasowym Dyrektorem Handlowym i wspólnikiem, Dariuszem Bulczakiem. Informacje o działalności BUSOL TECH sp. z o.o. będziecie mogli Państwo znaleźć na stronie www.busol.pl oraz w mediach społecznościowych.

Jednocześnie dotychczasowy Dyrektor Działu Technicznego oraz dotychczasowy wspólnik BUSOL TECH sp. z o.o., Jan Jakubowski, będzie związany ze spółką 3 OZE sp. z o.o. Informacje o działalności 3 OZE sp. z o.o. będziecie mogli Państwo znaleźć na stronie 3oze.pl oraz w mediach społecznościowych (#3OZE).

Dotychczasowi wspólnicy, Dariusz Bulczak i Jan Jakubowski, dziękują dotychczasowym Klientom i Partnerom.